درباره ما

ویوک تلاش دارد تا شما را با دنیای گجت و فناوری های جدید هوشمند آشنا کند و همینطور بروزترین گجت های موجود در بازار ایران را ارائه دهد.

گجت های موجود در سایت فروشگاهی ویوک را به نحوی می توان بخشی از مصارف روزانه و کاربردهای دیگر دانست.
هدف اصلی راه اندازی ویوک ارائه محصولات گجتی و کاربردی است که به طور کلی کارهای روزمره را راحت، ساده و سریع تر می‌کند. طراحی ایده ال و چندکاره بودن بیشتر محصولات نیز باعث شده که دقت عمل و کارایی بیشتری داشته باشیم.

از طرفی وجود تکنولوژی های هوشمند و فناوری جدید، قابلیت این محصولات را چند برابر کرده است.
ویوک با تیم مجرب خود در شیراز، از ساعت 9 صبح تا 21 شب پاسخگوی درخواست و تماس های شما است.

پس از اتمام مراحل خرید، تیم پشتیبانی ویوک بسته های شما را در اسرع وقت بسته بندی و تحویل اداره پست یا تیپاکس می دهد. سپس، کد رهگیری توسط مدیر فروش برای شما پیامک می‌شود که می توانید از سایت اداره پست یا تیپاکس مرسوله خود را پیگیری کنید.
تیم مجرب ویوک با سابقه درخشان در بازارهای داخلی و خارجی، تمام کالاهای خود را با مشارکت کارگو جین مارتین از کشور مبدا تهیه و توزیع می‌کند.

لیست قیمت اجناس سایت فروشگاه ویوک هر 24 ساعت بر اساس نرخ تبدیل ارز تغییر می کند و قیمت محصولات فقط تا پایان آن روز اعتبار دارد.

درباره ویوک

ویوک نوعی کوالا است که علاقه زیادی به گجت، تکنولوژی و نوآوری های روز دارد.

بر خلاف دیگر کوالاها که روزانه بین 18 تا 20 ساعت در حال خواب و استراحت هستند، ویوک با انرژی زیاد خود پیگیر تکنولوژی و ابزارهای جدید و به روز دنیاست اینترنت و تکنولوژی هم مانند درخت اکالیپتوس، بهترین جا برای استراحت و فعالیت کوالای ویوک بحساب می آید.

خوراک اصلی ویوک نیز انواع گجت و ابزارهای کاربردی موجود در بازار است که استفاده از آن ها در زمینه های کاری و زندگی شخصی .باعث راحتی در زندگی می شود.

اینستاگرام ویوک
بنر زندگی راحت با ویوک