ثبت سفارش

در هر مرحله از خرید کاربر می تواند برای گرفتن کمک و مشاوره با قسمت پشتیبانی ویوک تماس بگیرد و اطلاعات کافی را دریافت کند. بعد از تسویه کامل در سایت یا بصورت کارت به کارت، تیم پشتیبانی ویوک طی اولین فرصت با توجه به اطلاعاتی که در زمان خرید ثبت شده، اقدام به بسته بندی سفارش شما کرده و آن را به اداره پست یا تیپاکس تحویل می دهد.
بنا بر فاصله شهر شما تا دفتر ویوک در شیراز، بعد از تحویل بسته خریداری شده به اداره پست یا تیپاکس، امکان دارد بین 3 تا 7 روز کاری توسط اداره پست یا تیپاکس به طول بینجامد.
همچنین، سفارشات در صورت درخواست خود خریدار و تقبل هزینه آن از طریق روشهای دیگر مانند باربری هوایی، باربری ترمینال امکان پذیر است و برای ثبت درخواست بازگرداندن کالا معیوب خریداری شده می بایست ابتدا با تیم پشتیبانی تماس بگیرید و درخواست خود را ثبت کنید.
اگر منتظر دریافت سفارش خود از اداره پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست به آدرس زیر پیگیری کنید.
https://tracking.post.ir
برای درخواست و سفارش مشتریان محترم از محصول خاص و یا خرید عمده، مشخصات محصول را به شماره واتساپ 09125279061 ارسال کنید. در صورت کم یاب و یا نایاب بودن محصول، سفارش شما بصورت مستقیم از کشور مبدا تهیه و توسط کارگو جین مارتین ارسال می شود.

مرجوعی پرداخت

در صورت خرید جنس و عدم موجودی آن به هر دلیلی در اسرع وقت با خریدار محترم تماس برقرار می شود.

بازگشت وجه پرداختی به خریدار محترم نیاز به شماره کارت و یا حساب بانکی شما است که امکان ارسال آن بوسیله واتساپ و پیامک به شماره 09125279061 امکان پذیر است و ممکن است برگشت وجه به حساب بین 24 تا 48 ساعت طول بکشید.

توجه داشته باشید که هنگام پرداخت مرجوعی، نام ثبت شده در سایت با نام دارنده حساب بانکی و دارنده کارت باید یکی باشد، در غیر این صورت امکان بازگشت وجه امکان پذیر نیست.
در صورتی که محصول خریداری شده شامل گارانتی باشد، هزینه مرجوعی کالا بر عهده مشتری می باشد.