زیر لیوانی گرم نگهدارنده طرح دار

  • صفحه گرم کن ماگ کوچک و ارزان
  • وزن سبک
  • دارای کابل یو اس بی usb
  • گرم نگهدارنده قهوه، شیر، چای و…
قیمت ها همیشه به روز هستند، راحت خرید کنید.

۹۵,۰۰۰ تومان

تماس با پشتیبانی

لیوان گرم نگهدارنده طرح دار

آیا شما هم جزو افرادی هستید که تمایل‌ دارید نوشدنی‌های خود را در دمای گرم مصرف کنید؟ در این صورت به ابزاری احتیاج دارید که اگر به علت مشغله زیاد نتوانستید در فرصت مناسب به نوشیدن چای و یا قهوه خود بپردازید، نوشیدنی شما را تا حدود زیادی گرم نگه داشته و دمای آن را حفظ کند.

بسیاری از افراد تمایل دارند نوشیدنی‌های خود را از جمله چای، دمنوش، شیر، قهوه و یا هر چیز دیگری که دمای مطلوبی برای مصرف دارند، تا مدت زیادی گرم نگه دارند. در این شرایط می‌دانید که پس از مدت کوتاهی به علت مشغله زیاد و یا فراموش کاری، ممکن است با نوشیدنی سرد مواجه شوند که دیگر برای مصرف مناسب نیست.

در این شرایط زیر لیوانی گرم کن تنها با قرار دادن فنجان و یا ماگ بر روی آن به شما کمک کرده و با استفاده از usb، به گرم نگه داشتن نوشیدنی شما می‌پردازد.

محل کار، منزل در هنگام استراحت‌های بین کلاس‌های دانشگاه و … مکان‌هایی هستند که اغلب افراد برای صرف نوشیدنی خود از زیر لیوانی های گرم نگهدارنده بهره می‌برند.

ویژگی‌های زیر لیوانی فانتزی

اگر قصد خرید لیوان گرم نگهدارنده دارید، پیشنهاد ما برای شما زیر لیوانی گرم نگهدارنده طرح دار است که با طراحی بسیار جالب و جذابی که دارد می‌تواند یکی از بهترین‌ انتخاب‌های شما باشد.

این صفحه گرم نگهدارنده با قیمت بسیار مناسب در اختیار شما قرار می‌گیرد و در اندازه بسیار سبک و قابل حمل طراحی شده است. گرم نگهدارنده شیر و قهوه و چای به وسیله کابل USB مورد استفاده قرار می‌گیرد و کار کردن با آن بسیار ساده است.

طراحی جالب این محصول که در رنگ‌های مختلف تهیه شده است و برای کودکان و نوجوانان کارکرد بهتری دارد و برای تهیه آن برای این سنین جذابیت بیشتری به همراه خواهد داشت.

طرح‌هایی که برای این محصول در نظر گرفته شده است در سه رنگ آبی، زرد و قرمز است که به صورت فانتزی و بسیار جذاب طراحی شده است که شما با دیدن آن‌ها قطعا برای خرید ترغیب خواهید شد.

رنگ

آبی, زرد, قرمز

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “زیر لیوانی گرم نگهدارنده طرح دار”